Global Reklam Ajansı olarak 1996 yılından beri bir çok bölgede olduğu gibi Ümraniye bölgesinde de müşteri temsilcilerimiz sizleri yormadan tasarım/baskı web yazılım prodüksiyon ve sosyal medya alanlarında profesyonel hizmet vermektedir.

Dünya çapında iki yüzyıldır var olan bir sektör reklamcılık sektörü. Bunca yıldır var olmasına karşın reklamcılık ve reklam ajansları hakkında maalesef ki piyasada birçok bilgi kirliliği mevcut. Artık reklam materyalleri üreten firmalar veya matbaalar bile kendilerini reklam ajansı olarak nitelendirir olmuş. Ancak gerçek anlamda reklam ajanslığı sadece materyal üretip basmaktan elbette ki çok daha kapsamlı bir alandır.

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL! 


HEMEN ARA 0850 840 85 86

Her daim müşteri adına çalışıp, müşteri adına iş yapan reklam ajansları, aynı zamanda reklamların oluşumundan kontrol edilmelerine kadar her aşamadan sorumludurlar.

Reklam ajansları sadece küçük fotoğraf çekimleri ve katalog ya da internet sitesi hazırlığı gibi işler yapabilecekleri gibi, daha büyük çaplı olarak da Pazar araştırmasından başlayarak, stratejik tasarım, kreatif slogan üretimi, teknik görsellerin hazırlanması, daha sonra tüm bunların imalatı, yayılması, kontrol edilmesi ve en son olarak da ortaya çıkan sonuçların raporlanmasından sorumludurlar.

Katalog,broşür, kurumsal kimlik baskı tasarım referansları için tıklatın

Kurumsal web yazılım tasarım hizmetlerimizin referansları için tıklatın

Tanıtım filmi, reklam filmi, animasyon, fotoğraf çekimi referanslarımız için tıklatın

[:]

Trackback URL: https://www.globalajans.com/umraniye-reklam-ajansi/trackback/

Hemen Teklif Al ve Başlayalım

HEMEN ARA +90 (541) 543 21 12