Günümüzde giderek hızlanan günlük yaşam, birçok insanın yazılı tanıtımlara vakit ayırmasını olanaksız kılıyor. Buna ek olarak sosyal medyanın çok önemli bir hale gelmesi ile bu alanda yoğun bir bilgi akışının olması, yazılı iletişimin gücünü azaltıyor. Şirketinizin veya markanızın bütün dijital ve basılı ortamlardaki fotoğraf ihtiyaçları için profesyonel çözümler sunuyoruz.

Hedef kitlenize, potansiyel kitlenize, çalışanlarınıza ve ortaklarınıza etkin bir biçimde ulaşmak istiyorsanız, görsel algıyı güçlendirecek fotoğraf çözümlerimizle hizmetinizdeyiz.

 İç ve Dış Mekan Çekimleri:

Web sitenizin ve firmanızın kalitelisini arttıran özelliklerden biri de sitenizdeki ürün veya mekân fotoğraf ve video çekimlerinin kalitesidir. Profesyonel fotoğraf&film çekimi  teknikleriyle çekilmiş ürün ve mekân çekimleriniz ile kendi görsel kalitenizi arttırmanıza yardımcı oluyoruz.

Yapacağımız Profesyonel Fotoğraf çekimleri ile gerek web sitenizde gerekse basılı yayınlarda kullanabileceğiniz yüksek kalitede görseller sunuyoruz.n Son teknoloji profesyonel ekipmanlar ile çektiğimiz ürün ve mekân fotoğraf çekimlerini dekupe, renk ayarı gibi işlemlerini tamamlandıktan sonra kullanım alanına göre hazır hale getiriyoruz.

 Fotograf çözümleri:

Markanızın veya kurumunuzun sayısız alanda görsel öğeye ihtiyacı vardır. Web siteniz, sosyal medya hesaplarınız, bülten – dergi – katalog gibi kurumsal yayınlarınız, medya organlarındaki tanıtımlarınız hatta ofis duvarlarınız için bile fotoğraf çekimi yapılması gerekecektir. Bu alanların bazılarında aynı fotoğraflar kullanılabilse bile biçimlendirme ve boyutlandırma gerekmektedir. Dolayısıyla tüm bu işlemler için profesyonel fotoğraf çözümlerinden faydalanmanızda yardımcı oluyoruz.

3D modelleme:

3 boyutlu prodüksiyon işlerinin en önemli noktası modellemedir. Bir prodüksiyonda kullanılacak bütün set elemanları ve karakterlerin hepsi modelleme aşamasında 3 boyutlu olarak hazırlanır. İdeal normlara uygun hazırlanmış bir 3 boyutlu modelin, kullanılacağı yapıtın görsel yapısı dahilinde mümkün olan en yüksek estetik ve işlevsellik, yapısal mükemmeliyet ve optimizasyon prensiplerine uygun biçimde hazırlanmış olması beklenir. Yeni ofis, mağaza ve şubelerinizin 3d çizimlerini, cafe&restaurant dekoratif 3d modelleme işlerinize ve Yapı İnşaat 3D modelleme projelerinize talibiz.

Motion Graphic & Editing & Montaj

Adobe After Effects, motion graphic ve edit proramı olup film, video, televizyon grafikleri, görsel efektler, reklamlar, etkileşimli sunumlar gibi ortamlarda görüntü, yazı ve sesi belli bir disiplin içerisinde bir araya getiren bir Adobe System programıdır.

Yapacağımız profesyonel çekimler ile gerek web sitenizde gerekse televizyon ortamında kullanabileceğiniz kalitede görselleri sunuyoruz. Son teknoloji profesyonel ekipmanlar ile  çektiğimiz ürün ve mekân çekimlerinin montajı gibi işlemleri tamamlandıktan sonra kullanım alanına göre yeniden oluşturuyoruz.

 

[contact-form-7 404 "Not Found"][:]

Trackback URL: https://www.globalajans.com/produksiyon-ve-editing/trackback/

Hemen Teklif Al ve Başlayalım

HEMEN ARA +90 (541) 543 21 12