Global Reklam Ajansı olarak Dijital Katalog & Dergi yayıncılık hizmeti sayesinde müşterilerinize görsel show sergileyin.

digital catalog-dijital katalog-agency

Firmaların ürünlerini ya da hizmetlerini anlattığı görsel kitapçıklar kataloglardır. Kataloglar, firmaların gücünü ve çalışma şeklini anlatır. Bu nedenle, katalog baskısı, en önemli baskılar bir tanesidir.

Katalog basımında en önemli nokta, müşterinin ne istediğini iyi anlamak ve tecrübedir.

Tasarımlar yapılırken, müşterilerimiz ile birlikte çalışır, ilk olarak görsel malzeme yani tasarımlar oluştururuz. Yüksek çözünürlüklü tasarımlar ile basım çok daha kaliteli olacak ve görsel malzemeler toparlandıktan sonra, metinler ve kolajlar hazırlanarak grafik tasarımcı tarafından göze hitap edecek ve dikkat çekici şekilde müşterilerinize sunulur.

 Online katalog:

online catalog design-online katalog tasarımDijital reklam ajansı sektöründe artık online kataloglarınızı animasyon olarak ipad ve iphone’larda hızlı bir şekilde sunabilirsiniz.E-Katalog ile bilgisayar ve mobil cihazlarda kataloglarınız, Broşürleriniz ve Yayınlarınız şölene dönüşecektir. Müşterilerinize, Kullanım kolaylığından, Fon Müziğine, Tıklanabilir Link’lerden Youtube Videolarına kadar bir çok rahatlık sağlayacaktır. Hızlı yüklenir, Tüm Cihazlara uyumludur, İçerik Endeksi oluşturulur, Vektörel büyütme ile herşeyi en ince ayrıntısına kadar incelenebilir.

Bilgisayar ekranında sayfalar gerçek bir Katalog gibi çevrillirken iPad ve iPhone’da sayfalar parmağınızla kaydırılsın. E-Katalog‘a ekleyeceğimiz linklerle; sizinle kolay iletişime geçilsin.

‘’Müşteriniz için konfor, sizin için Web sayfanızın ziyaretçi sayısının artışı ve müşterinizin size kolay ulaşımını sağlayalım.’’

online magazin app- online dergiOnline dergi:

Markanızın veya kurumunuzun sayısız alanda görsel öğeye ihtiyacı vardır. Web siteniz, sosyal medya hesaplarınız, bülten – dergi – katalog gibi kurumsal yayınlarınız, medya organlarındaki tanıtımlarınız hatta ofis duvarlarınız için bile fotoğraf çekimi yapılması gerekecektir.

Ve iyi bir e-dergi prestijinizi bir kat daha artıracaktır.

 

reklam ajansı katalog tasarımı- advertising agency catalog design

kataog tasarım- catalog design

[contact-form-7 404 "Not Found"][:en]Global Advertising Agency as a visual show of demonstrating to your customers thanks to the digital catalog and magazine publishing service.
digital catalog to digital catalog-agency
Companies with products or services that are visual narrative booklet catalog. Catalogs, describes the strength of the company and the operating mode. Therefore, catalog printing, is one of the most important printing.
The most important point in the Catalog printing is what the customer wants to understand and experience.
Designs are made, work together with our customers, first we create designs that visual material. High-resolution printing will be much better quality of design and after recovery visual materials, texts and collages prepared by the designer graphics that will appeal to the eye and eye-catching manner presented to your customers. Online catalog:
online catalog design-online catalog tasarımdijital advertising agency sector is now as animated your online catalog iPads and iPhones quickly sunabilirsiniz. to-computer catalog and your catalog on mobile devices, your brochures and your publication will return to the feast. Customers, the ease of use, the Music Fund will provide a lot of comfort from a clickable link to the Youtube video. Quick to install, compatible with all device Content Index is created, everything can be analyzed with Vector magnification to the finest detail.
çevrillirk page on the iPhone and iPad as a real catalog pages are scrolled on a computer screen with your finger. Add links to e-Catalog; You switch to easier communication with you.
‘Convenience for customers, increase the number of visitors to your web page for you, lets you easy access to your customers.’ ‘
app- online magazine online magazine dergionl:
There are numerous areas in need of visual elements of your brand or company. Your website, your social media accounts, bulletin – magazine – Your business publications such as catalogs, promotions in the media will have even done a photo shoot, even for your office wall.
And one more floor will increase your good e-journal prestige.
catalog catalog design advertising agency advertising agency tasarımı-
kataog design-catalog design[:]

Trackback URL: https://www.globalajans.com/dijital-yayincilik-dergi-katalog/trackback/

Hemen Teklif Al ve Başlayalım

HEMEN ARA +90 (541) 543 21 12