Global Reklam Ajansı olarak Dijital Katalog & Dergi yayıncılık hizmeti sayesinde müşterilerinize görsel show sergileyin.

digital catalog-dijital katalog-agency

Firmaların ürünlerini ya da hizmetlerini anlattığı görsel kitapçıklar kataloglardır. Kataloglar, firmaların gücünü ve çalışma şeklini anlatır. Bu nedenle, katalog baskısı, en önemli baskılar bir tanesidir.

Katalog basımında en önemli nokta, müşterinin ne istediğini iyi anlamak ve tecrübedir.

Tasarımlar yapılırken, müşterilerimiz ile birlikte çalışır, ilk olarak görsel malzeme yani tasarımlar oluştururuz. Yüksek çözünürlüklü tasarımlar ile basım çok daha kaliteli olacak ve görsel malzemeler toparlandıktan sonra, metinler ve kolajlar hazırlanarak grafik tasarımcı tarafından göze hitap edecek ve dikkat çekici şekilde müşterilerinize sunulur.

 Online katalog:

online catalog design-online katalog tasarımDijital reklam ajansı sektöründe artık online kataloglarınızı animasyon olarak ipad ve iphone’larda hızlı bir şekilde sunabilirsiniz.E-Katalog ile bilgisayar ve mobil cihazlarda kataloglarınız, Broşürleriniz ve Yayınlarınız şölene dönüşecektir. Müşterilerinize, Kullanım kolaylığından, Fon Müziğine, Tıklanabilir Link’lerden Youtube Videolarına kadar bir çok rahatlık sağlayacaktır. Hızlı yüklenir, Tüm Cihazlara uyumludur, İçerik Endeksi oluşturulur, Vektörel büyütme ile herşeyi en ince ayrıntısına kadar incelenebilir.

Bilgisayar ekranında sayfalar gerçek bir Katalog gibi çevrillirken iPad ve iPhone’da sayfalar parmağınızla kaydırılsın. E-Katalog‘a ekleyeceğimiz linklerle; sizinle kolay iletişime geçilsin.

‘’Müşteriniz için konfor, sizin için Web sayfanızın ziyaretçi sayısının artışı ve müşterinizin size kolay ulaşımını sağlayalım.’’

online magazin app- online dergiOnline dergi:

Markanızın veya kurumunuzun sayısız alanda görsel öğeye ihtiyacı vardır. Web siteniz, sosyal medya hesaplarınız, bülten – dergi – katalog gibi kurumsal yayınlarınız, medya organlarındaki tanıtımlarınız hatta ofis duvarlarınız için bile fotoğraf çekimi yapılması gerekecektir.

Ve iyi bir e-dergi prestijinizi bir kat daha artıracaktır.

 

reklam ajansı katalog tasarımı- advertising agency catalog design

kataog tasarım- catalog design

İsim Soyisim (Gerekli)

E-Posta (Gerekli)

Konu(Gerekli)

Mesajınız (Gerekli)

Trackback URL: https://www.globalajans.com/dijital-yayincilik-dergi-katalog/trackback/

Hemen Teklif Al ve Başlayalım
HEMEN ARA +90 (541) 543 21 12