WEB Tasarım, içerik, işlev ve kullanılabilirlik arasında ince bir denge sizi bekliyor.

Global Reklam Ajansı Web sitesi tasarımı kapsamında navigasyon, içerik ve işlev unsurları ile en iyi sonucu elde etmek için dijital haritalar tasarlayarak oluşturduğumuz bilgi mimarisi bu unsurların üçüne de hitap eder. İşimiz, markanız ve hedef kitlenizin ihtiyaçlarına uygun tasarımlar hazırlamaktır.

İyi düşünülmüş, sofistike ve kullanışlı web siteleri tasarlar ve uygularız.

Web Tasarım Bilgi mimarisi:

Bilgi mimarisi bir web sitesi için tasarımdan, yazılımdan ve kullanılabilirlik değerlerinden önce gelir ve her üçünden çok daha önemlidir. Bilgi mimarisinin ana hedefi,  web sitenize gelen ziyaretçilerin aradıkları bilgiyi en kolay ve en hızlı şekilde bulucakları altyapıyı oluşturmak ve kullanıcı deneyimini en üst düzeye taşımaktır.

Markanız, ürün ve hizmetlerinizin tanıtımı için tasarlayacağımız full seo web sitesinde, ilk olarak kullanıcıya iletilmek istenen mesaj ve içeriği netleştiririz. Arayüz tasarımından önce, içerik ve fonksiyonların web siteniz kapsamında hiyerarşik anlamda nasıl görüntülenmesi gerektiğini saptar ve navigasyonel öğeleri de göz önüne alarak bir “Bilgi Mimarisi” oluştururuz.

Web Ara yüz tasarımı ve kodlama:

Ara yüz Tasarımı genel bir ifade ile markanız, ürün ve hizmetleriniz için oluşturacağımız bilgi mimarisinin görsel anlamda web sitesi sayfalarına dönüştürülme işlemidir. Web sitesi Arayüz Tasarımı sürecinde; kurumsal kimlik ile uyum, tipografik yaklaşım, genel kullanıcı alışkanlıkları, kullanım kolaylığı, menü ve içerik hiyerarşileri, harekete çağrı öğeleri, çözünürlük kuralları gibi birçok etken göz önünde bulundurulmalıdır.

Web sitenizin Ara yüz Tasarımlarını tamamladıktan sonra onayınız üzerine Arayüz Kodlama evresini başlatırız. Arayüz kodlama evresinde, sayfaların yüklenme hızı, fonksiyonların kolay kullanımı, farklı platformlar ve arama motorları ile uyum gibi birçok etkene dikkat ederek, tasarım, içerik, işlev ve kullanılabilirlik arasında ince bir denge oluşturuyoruz.

Web İçerik Yönetim Sistemi / Kontrol Paneli Uygulamaları:

İçerik Yönetim Sistemi kapsamında kurulumu yapılan Yönetim Paneli, web sitenize doğrudan bağlanarak site içeriğini isteklerinize göre düzenlemenizi sağlayan bir arayüzdür.

Size özgü tanımlanmış olan bir kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak her türlü bilgiyi, görsel ve metinleri çok kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Websitenizin tarafınız açısından güncellenmesi adına ilk etapta bir MYSQL veritabanı kurulumu yaparız ve sonrasında sizden alacağımız feedback (geri bildirim) ile bir Kontrol Paneli tasarlarız.

Kurumsal ve ufak çaplı sitelerden, en komplike portallara, her çapta ve farklı amaçta web sitesi ihtiyaçları doğrultusunda İçerik Yönetim Sistemleri tasarlayarak.

sizi veya ekibinizi, Kontrol Paneli hakkında bilgilendirir, gerektiği taktirde periyodik eğitimler ile sitenizin tarafınızdan kolaylıkla güncellenmesini sağlıyoruz.

+ Test & Debug:

Test Debug süreci, web tasarım ve uygulama sürecinin tamamlanmasına istinaden, lansmandan önce yapılan test ve hata düzeltme işlemlerini kapsar. Bu süreçte websitesinin tüm arayüz tasarımları ve sayfalardaki fonksiyonlar, uzman kullanıcılar tarafından farklı platformlarda test edilir, tespit edilen hatalar giderilir.

Markanız, ürün ve hizmetlerinizin tanıtımı için tasarlayacağımız web sitesinin tasarım ve uygulama sürecini tamamladıktan sonra, sitenizdeki tüm sayfaları en ince ayrıntısına kadar test ederiz ve tüm fonksiyonların tam olarak çalıştığından emin olduktan sonra sitenizin lansmanını gerçekleştiririz.

Web Yazılım Bakım ve Güncelleme:

Web sitesi lansmanını gerçekleştirdikten sonra talebiniz halinde gerekli teknik bakım ve içerik güncelleme hizmetlerini sağlayabiliriz.

Teknik bakım hizmetleri, İçerik Yönetim Sistemi dahilinde yeni şablonların oluşturulmasını, Arayüz Tasarımlarında kodlama gerektiren fonksiyonların oluşturulması, sitenin yoğun kullanımı durumunda oluşabilecek kodlama hatalarının düzeltilmesi ve benzeri teknik çalışmaları kapsamaktadır. İçerik Güncelleme hizmetleri ise, lansman sonrası talep edilecek arayüzler, varış sayfaları, site içi banner ve modüllerin tasarlanması, kodlama bilgisi gerektiren içerik güncellemeleri ve benzeri görsel ve içeriksel çalışmaları kapsamaktadır.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

web design- web tasarım - corporative web- kurumsal webweb tasarım yazılım- web design coding wordpressreklam ajansı web tasarım- advertising agency web design

 [:en]Design, content, a subtle balance between functionality and usability is waiting for you.

 Web site design within the scope of navigation, information architecture designing digital maps we create in order to obtain the best results with the content and function elements will appeal to all three of these elements. Our business, your brand and your audience needs to prepare suitable designs.

Well thought-out, design and implement sophisticated and useful websites.

+ Web Design & Software Information architecture:

Information architecture for the design of a website, precedes the value and usability of the software and is much more important than all three. The main objective of the information architecture, information they are looking for visitors to your website is the easiest and fastest way to create Bulucak of transport infrastructure and to maximize the user experience.

Your brand, full of seo website we designed for the promotion of your products and services are delivered to the user to first clarify the desired message and content. Before the interface design, content and scope of the functions of your website determines how it should be displayed in a hierarchical sense and navigational elements taking into account the “Information Architecture” We have created.

+ Web Interface design and coding:

Interface Design your brand with a general statement, is the process of converting the website pages will create a visual sense of the information architecture for your products and services. Website Interface Design process; compliance with corporate identity, typographic approach, the overall user habits, ease of use, menu and content hierarchies, move to call items should be taken into account many factors such as resolution rules.

After completing your website Interface Design Interface Coding stage we start upon your approval. The interface coding phase, the speed of page loading, easy to use functions, with attention to many factors such as compatibility with different platforms and search engines, design, content, we create a fine balance between functionality and usability.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

web design- web tasarım - corporative web- kurumsal webweb tasarım yazılım- web design coding wordpressreklam ajansı web tasarım- advertising agency web design[:]

Trackback URL: https://www.globalajans.com/corporative-web-design-coding/trackback/

Hemen Teklif Al ve Başlayalım

HEMEN ARA +90 (541) 543 21 12