Global Reklam Ajansı olarak 1996 yılından beri bir çok bölgede olduğu gibi Avcılar bölgesinde de müşteri temsilcilerimiz sizleri yormadan Dijital reklam alanlarında profesyonel hizmet veriyoruz.

 

Dijital reklam ajansları, statik reklam ajanslarının yaptığı tüm çalışmaları yapabilmektedir. Ancak, bu bakış açısıyla da değişebilmekte ve bazı dijital reklam ajansları sadece bir konu üzerine de yoğunlaşabilmektedir.

 

Hem konvansiyonel medya üzerine yoğunlaşmış hem de dijital mecralara yönelmiş ajansların en büyük ortak noktaları ise; bir ürünün ya da bir markanın bilinirliğini arttırmak, materyallere duyulan güveni arttırmak veya hedeflenen satışa ulaşılmasında markaya destek olmaktır. Ancak, en önemli madde ise kullanıcıların markaya karşı güven duymasını sağlamaktır. Nedeni ise, geleceği “büyük” düşünen bir marka hiç bir zaman sadece bir ürününün satışını tek bir seferde arttırmayı planlamamaktadır çünkü güven duygusu devamlılığı sağlayacaktır ve bir seferde satılmış olan ürün ile ömür boyu dost olunan kullanıcı / müşteri arasında farklar olacaktır.

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL!


HEMEN ARA 0850 840 85 86

Tanıtım filmleri ve Reklam filmleri, bir şirket, firma – kurum ya da ürünün tanılabilirliğini arttırmak, bu bahsi geçen birimlerin ulusal ve uluslararası alanlarda prezentasyon (temsil) çalışmalarını genişletmek ya da yeni yapılacak bir atılımın geniş ve detaylı bir şekilde anlatılmasını sağlamak amacıyla yapılabilmektedir.

Logo, Katalog, broşür, kurumsal kimlik baskı tasarım referansları için tıklatın

Kurumsal web yazılım tasarım hizmetlerimizin referansları için tıklatın

Tanıtım filmi, reklam filmi, animasyon, fotoğraf çekimi referanslarımız için tıklatın

Avcılar Dijital, Avcılar Reklam, Avcılar Ajans, Avcılar Dijital Reklam, Avcılar Reklamcılık, Avcılar Dijital Reklamcılık, Avcılar Dijital Reklam Ajansı

 

 

[:]

Trackback URL: https://www.globalajans.com/avcilar-dijital-reklam-ajansi/trackback/

Hemen Teklif Al ve Başlayalım

HEMEN ARA +90 (541) 543 21 12