Araç Giydirme/Kaplama Nedir ?

Araç üzerine uygulanan reklam çalışmasına,  “Araç Giydirme ( Araç Kaplama )” denir. Reklam Ajansları aracılığıyla tasarımlar yapılıp firmanızın araçları giydirilerek, trafikte reklamınız yapılması sağlanır.

Global Reklam Ajansı olarakAraç Giydirme konusunda 20 yıllık bir tecrübeye sahibiz, yılların vermiş olduğu bu birikimi müşterilerimizi bilgilendirmek amaçlı, internet sitelerimizde ve diğer basılı organlarda siz değerli müşterilerimizle paylaşacağız.

Araç Giydirmenin Reklam Etkisi

Reklam sektörünce çok fazla sayıda reklam yapabileceğiniz mecralar bulunmaktadır. Televizyon, Radyo, Gazete, Dergi, Tabela, Billboard, v.s. bu çeşitliliğe çok daha fazla örnek ekleyebiliriz. Televizyon, Radyo, Gazete reklamları hem zaman açısından hem de fiyat açısından maalesef ki firmaları zorlamaktadır. olarak, fiyat politikası ve reklamın hedefe ulaşması açısından en önemli reklam mecrasının Araç Giydirme olduğunu düşünüyoruz. Araç Giydirme ( Araç Üstü Reklam ) işlemi için bir araba almanıza gerek yok çünkü firmanızın muhakkak bir aracı vardır.

SİZE TEKLİF SUNALIM
HEMEN ARA +90 (212) 875 39 55

 

 

Trackback URL: https://www.globalajans.com/arac-ticari-giydirmekaplama/trackback/

Hemen Teklif Al ve BaşlayalımHEMEN ARA +90 (541) 543 21 12