KURUMSAL KİMLİK (MARKA)

Firmanızın görünen yüzünü, huyunu ve suyunu tasarlıyor, çok ısrar ederseniz, kurumsal baskılarınızı hazırlıyoruz. Markanız için tasarlayacağımız akılda kalıcı, sade ve şık bir kurumsal kimlik ile şirketinizin müşterileriyle iletişime geçtiği tüm noktalarda markanızı acıtmadan akıllara kazırız..

WEB YAZILIM & TASARIM

Mobil ve tablet uyumlu, pazarlamasyonu kuvvetli, akıllı yazılımlarımız ile satıilarınız artacak ve telefonlarınız çalmaya başlayacak. Ayrıca websitenizi yapınca ortadan kaybolmuyor aksine üst sıraya çıkarmak ve satışlarınızı arttırmak için gerekli raporler ile SEO ve Reklam çalışmaları yapıyoruz.

STRATEJİ & KAMPANYA PLANLAMA

PR çalışmaları ile hitap ettiğiniz kitlenin sizi tanımasını ve sevmesini sağlıyor, offline ve online pazarlama stratejileri kuruyoruz. Dikkat bu arada farklı kampanyalar ile minimum maliyetle hitap ettiğiniz kitleye tam deneyim kazandırıyoruz. (tam deneyim sorunuz:Müşteri Temsilcisi)

PRODÜKSİYON

Kaliteli ve ödüllü ekibimiz ile reklam ve tanıtım filmleriniz neden Oscar Ödülü almasın. Çektiğimiz filmleri sizin için derledik. Tıklatın.

SOSYAL MEDYA TAKİBİ VE YÖNETİMİ

Facebook, twitter ve instagr.am hesaplarınızı yönetiyor, çok konuşulacak içerikler üretiyor, sempati kazanmanızı veya satış yapmanızı sağlıyoruz.

MEDYA SATIN ALMA

Televizyon, radyo gazete, dergi, websiteleri, google ve her türlü sosyal medyadaki reklam planlamanızı hazırlıyor ve satın almanızı yapıyoruz.

Open chat
Bilgi almak ister misiniz?
Powered by